Kursy i szkolenia ImpressioNails.

Serdecznie zapraszamy na kursy i szkolenia ImpressioNails, które polega na wzmacnianiu naturalnej płytki paznokcia za pomocą żeli typu soak off. Szkolenia prowadzimy od poniedziałku do piątku od godz.8-30 do godz.16:00, w siedzibie Akademii Paznokcia w Pruszczu Gdańskim przy ul. Powstańców Warszawy 69

img_edu_3_1_big

Nasza firma specjalizuje się szkoleniemi z zakresu stylizacji paznokci, które są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Wszyscy uczestnicy mają zapewniony indywidualny tok nauczania oraz precyzyjny trening w zakresie wszelkich technik zdobienia i pielęgnacji paznokci obowiązujących na świecie. Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymuje oryginalny certyfikat, uprawniający go do wykonywania nabytych podczas kursu umiejętności.
Cennik

ImpressioNails Soak Off 350zł/1 dzień

Wzmacnianie naturalnej płytki paznokcia za pomocą żeli typu soak off, krótkie przedłużania paznokci, french permanentny.Wiadomości teoretyczne, budowa i choroby paznokcia.

ImpressioNails Soak Off 350zł/1 dzień

Wzmacnianie naturalnej płytki paznokcia za pomocą żeli typu soak off, wykonywanie kolorowych wzorów na naturalnej płytce paznokcia.

Dlaczego warto wybrać nasze kursy?

Nasze kursy skierowane są zarówno do osób początkujących, jak i zaawansowanych.
Kadra wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów zapewnia indywidualne podejście do każdej osoby uczestniczącej w kursie.
Staramy się przekazać kursantom całą naszą wiedzę i odpowiedzieć na każde ich pytanie.
Staramy się wyjść naprzeciw wymaganiom naszych kursantek i kursantów, bo to od ich satysfakcji zależy nasz sukces.
Podczas szkoleń nie lekceważymy wiedzy teoretycznej, ale też kładziemy duży nacisk na praktykę. W trakcie trwania każdego kursu około 80% procent czasu poświęcamy na praktykę a 20% na teorię
U nas możesz nauczyć się najnowszych technik, dzięki czemu nigdy nie zostaniesz w tyle za konkurencją.
Wszystkie nasze szkolenia kończą się wręczeniem międzynarodowych certyfikatów, upoważniających do pracy jako stylista paznokci na całym świecie.
Już dziś możesz przekonać się, co sprawia, że mimo ogromnej konkurencji nasza firma od 14 lat działa prężnie na rynku usług związanych z pielęgnacją urody.
Profesjonalizm w nauce to według nas podstawa.
Dla każdego z uczestników przygotowane jest odrębne stanowisko pracy tj. stolik wraz z pełnym wyposażeniem.
Czas oczekiwania na rozpoczęcie kursu skróciliśmy do minimum. Szkolenia odbywają się przez cały rok zarówno w roku szkolnym jak i w okresie wakacyjnym.
Zapewniamy wszelkie produkty, materiały oraz narzędzia niezbędne do odbycia kursu.
Każdemu uczestnikowi naszych kursów oferujemy 10% rabatu na zakupy w naszym sklepie na okres 2 miesięcy.
Każdemu uczestnikowi kursów, po ich ukończeniu, dajemy możliwość bezpłatnych konsultacji i porad w razie jakichkolwiek problemów pojawiających się już podczas samodzielnego wykonywania danej usługi. W każdej chwili nasi kursanci mogą liczyć na kontakt telefoniczny.
Organizujemy warsztaty i pokazy doszkalające z najlepszymi stylistami z Polski i z zagranicy.

Zapisy na szkolenia

Aby zapisać się na konkretny kurs wystarczy skożystać z jednej opcji:

odwiedzić osobiście siedzibę naszej firmy: Powstańców Warszawy 69, 83-000 Pruszcz Gdański
skontaktować się telefonicznie: 058/692-22-20, 0503143228
umówić się drogą mailową: szkolenia@impressionails.com

Nie pobieramy zaliczki przed rozpoczeciem kursu, płatnośc odbywa się na miejscu w dniu rozpoczęcia szkolenia.

Jeśli ustalony wczesniej termin nie będzie Państwu odpowiadać wówczas bez żadnych konsekwencji będzie go można przełożyc na inny lub jeśli w trakcie kursu wystąpi sytuacja, ze nie beda mogli Państwo ukończyć w ciągłości szkolenia to istnieje możliwośc dokończenia go w późniejszym terminie. Dzieki indywidualnemu toku nauczania mają Państwo możliwość regulowania dni szkolenia, jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób pracujących zmianowo.