Prezentacja ImpressioNails na targach Beauty Trade Holandia.

Wraz z pierwszymi dniami wiosny (20-22 marca), w miejscowości Utrecht odbyły się największe w Holandii targi kosmetyczne – „Beauty Trade Holandii”, na których prezentowała się m.in. firma ImpressioNails słynąca z najwyższej jakości linii żeli do naturalnej płytki paznokcia „soak off”.

img_event_3_1_bigimg_event_3_2_big

W imprezie tej wzięło udział wiele firm specjalizujących się w pielęgnacji ciała, m.in manicure, pedicure, salony fryzjerskie, solaria, centra piękności – fitness centra oraz kosmetyka paznokciowa. Głównym celem uczestnictwa ImpressioNails na targach w Utrecht była możliwość pozyskania nowych przedstawicieli naszej marki na rynek holenderski.

Wśród tłumu odwiedzających klientów, zainteresowanie naszymi produktami było spore. Pięknym zdobiennictwem paznokci, uwagę przyciągała dyplomowana instruktorka Akademii Paznokcia – Beata Potocka. Uwagę klientów przyciągały również dwukolorowe żele firmy ImpressioNails. Impreza trwała 3 dni, gdzie pierwsze 2 dni przeznaczone były głównie dla firm i klientów salonowych, a trzeciego dnia hale odwiedziło wiele studentek szkół kosmetycznych w poszukiwaniu nowego wzornictwa, czy inspiracji artystycznych. Jak pierwsze promienie wiosennego słońca, tak i zadowolenie klientów oraz satysfakcja z naszych produktów – pożegnało ekipę ImpressioNails, aż do kolejnego spotkania na targach w Utrecht.