Szkolenie ImpressioNails dla dystrybutorów i instruktorów.

W dniach 12-14 maja 2010 roku w siedzibie Euro Fashion w Pruszczu Gdańskim, odbyło się szkolenie dla dystrybutorów i instruktorów nowej marki ImpressioNails.

event_bigSzkolenia poprowadziły Christina Gonzales z USA – Międzynarodowy Szkoleniowiec Mistrzów, stały współpracownik Toma Holcomba, właścicielka salonu kosmetycznego, laureatka wielu nagród międzynarodowych w stylizacji i zdobieniu paznokci, m.in. 2006 Londyn Nailympics – Champion of Champions oraz Aleksandra Wąs – Dyplomowany Instruktor Akademii Paznokcia, specjalistka unikalnych form stylizacji i nail art.

W trzydniowym szkoleniu uczestniczyły stylistki z kraju i z za granicy. W pierwszym dniu szkolenia Instruktorki Akademii Paznokcia przekazywały przyszłym instruktorom ImpressioNails tajniki organizacyjne i techniczne prowadzenia szkoleń oraz kontaktu z klientem i zasady współpracy z AP.

Drugi dzień szkolenia rozpoczął się od dokładnej prezentacji produktów linii soak off ImpressioNails, następnie Christina zaprezentowała technikę wzmacnianie naturalnej płytki, a Aleksandra Wąs – trwałą koloryzację naturalnej płytki przy użyciu produktów ImpressioNails. Uczestniczki szkolenia, od razu mogły przejść do wypróbowania prezentowanych technik i produktów, pracując pod czujnym okiem Christiny i instruktorek AP.

Ostatni dzień szkolenia przeznaczony był na egzamin pisemny i ustny z techniki stylizacji paznokci żelami soak off ImpressioNails. Stylistki musiały wykazać się z wiedzy na temat produktów prezentowanych podczas szkolenia oraz przygotowania paznokci do stylizacji, a następnie zaprezentować technikę nakładania żeli soak off na formę.

Pomimo, iż firma ImpressioNails jest młodą marką na rynku Polskim i zagranicznym, wzbudziła duże zainteresowanie w branży i spotkała się z pozytywnym odbiorem – m.in. podczas tego szkolenia. Słynąca z unikalnych żeli soak off do trwałej koloryzacji naturalnej płytki paznokcia linia ImpressioNails jest bowiem odpowiedzią na bieżące trendy światowe i zafascynowanie łatwym do nałożenia produktem, dającym piękne, naturalnie wyglądające paznokcie. Mamy nadzieję, że kolejne szkolenia ImpressioNails poszerzą grono sympatyków żeli soak off.