Warsztaty stylizacji paznokci – Kraków 20-21 marca

Pierwszy powiew wiosny w Krakowie okazał się twórczy i pracowity dla Stylistek Paznokci. W dniach 20- 21 marca 2010 krakowski oddział Akademii Paznokcia Euro Fashion, zorganizował warsztaty stylizacji i artystycznego zdobienia paznokci. Warsztaty miały miejsce w samym sercu zabytkowego Krakowa, w Hotelu Campanile.

img_event_2_2_big

img_event_2_1_big

Gościem Specjalnym warsztatów była Pani Ewa Kargetta – Dyplomowany Instruktor AP, SuperNail Systems Star Educator, II Vice Mistrzyni Nail Art Poland 2006 Akademii Paznokcia, a na co dzień – właścicielka Studia i Szkoły Stylizacji Paznokci w Mrągowie „Klub Urody”.

Podczas warsztatów i pokazu zostały zaprezentowane między innymi zdobienia akrylowe oraz żelowe, korygowanie naturalnej płytki paznokcia i artystyczne zdobienie farbami. Jedym z punktów programu było wzmacnianie naturalnej płytki paznokcia nowymi żelami soak off Impressionails. Uczestniczki warsztatów, przyjechały na warsztaty nie tylko z Krakowa, ale i z innych miast w Polsce jak i za granicą, ze szczególną uwagą przysłuchiwały się wykładowi, poradom oraz prezentacji pani Ewy Kargetty na temat stylizacji paznokci jak i samej pracy w gabinecie kosmetycznym. Duże zainteresowanie i emocje towarzyszyły także prezentacji metody „one-stroke”, czyli misternym kwiatom malowanym farbami akrylowymi w wykonaniu Agnieszki Dębowskiej (Dyplomowanej Instruktorki AP). Uczestniczki warsztatów uzyskały więc moc cennych informacji dotyczących pracy stylistki oraz skutecznych porad z zakresu marketingu, które od ręki mogły wypróbować na przygotowanych produktach. Ćwiczenia praktyczne odbywały się pod czujnym okiem Gościa Specjalnego – Pani Ewy Kargetty oraz Instruktorek Akademii Paznokcia Katarzyny Segelin, Agnieszki Dębowskiej oraz Katarzyny Kołodziejskiej (gościnnie z oddziału AP w Warszawie). Była to dodatkowa okazja do wzbogacenia swojego warsztatu pracy o nowe techniki stylizacji i trendy w zdobieniach. Był to również czas na indywidualne konsultacje z Instruktorkami. Organizatorzy zadbali też o dobrą formę uczestników zapewniając smaczny obiad oraz kawę i „coś na ząb”.

Ponadto w przerwie pokazu Panie mogły dokonać zakupów na mini stoisku korzystając z atrakcyjnego rabatu oraz wymienić się doświadczeniami z współuczestnikami imprezy.

W trakcie trwania warsztatów ogłoszony został konkurs na najładniejsze, najciekawsze zdobienie. Zwycięzcy (akryl: pani Joanna Setla-Król, pani Gabriela Sijka, pani Klaudia Łożyńska; żel: pani Krystyna Łanecka, pani Krystyna Gawor, pani Małgorzata Kozioł) otrzymali cenne nagrody ufundowane przez magazyn Paznokcie, magazyn Akademia Paznokcia oraz firmy NSI i Color Club. Gratulujemy!

Tradycyjnie każda z Uczestniczek otrzymała dyplom uczestnictwa w warsztatach oraz drobny upominek. Warsztaty zgromadziły pasjonatów i miłośników stylizacji paznokci, które profesjonalnie traktują zawód Stylisty i Instruktora Paznokci, co zaowocowało bardzo miłą i twórczą atmosferą. Serdecznie dziękujemy za udział w warsztatach i pokazie. Kolejne już w październiku – ZAPRASZAMY!